ترک الکتریک | تولید کننده و وارد کننده محصولات روشنایی
store2-logo

برخی کاربران سری پیکسل ۶ از مشاهده لکه‌های سیاه روی نمایشگر و دوربین جلوی گوشی خود خبر می‌دهند

اشتراک گذاری

رخی دیگر نیز این مشکل را یک ایراد نرم‌افزاری می‌دانند زیرا قبلاً نیز با نصب به‌روزرسانی امنیتی ماه مارس در سری پیکسل ۶، نقطه‌ی سیاهی روی نمایشگر به‌وجود آمد و پس از مدتی از روی این گوشی‌ها ناپدید شد.

همه‌ی دارندگان سری پیکسل ۶ گوگل با مشکل یکسانی مواجه نشده‌اند. برخی از کاربران این گوشی‌ها پس از نصب به‌روزرسانی ماه می، با مشکل قطع شدن اتصال به شبکه مواجه شده بودند که برای رفع آن باید از بازیابی شبکه‌ای و روشن و خاموش کردن حالت هواپیما استفاده می‌کردند. عملکرد حسگر اثر انگشت زیرنمایشگر نیز پس از نصب برخی به‌روزرسانی‌های اخیر، با مشکلاتی مواجه شد، اما اندروید ۱۳، کارکرد این قابلیت را تا حد زیادی بهبود خواهد داد.

با توجه به شرایطی که اکنون برخی دارندگان گوشی‌های سری پیکسل ۶ با آن مواجه شده‌اند، گوگل بار دیگر مجبور است ثابت کند که توانایی ساخت یک پرچم‌دار اندرویدی رده‌بالا را دارد، اما باید درمورد برخی مسائل تلاش بیشتری انجام دهد. دلیل بسیاری از خریداران گوشی‌های سری پیکسل، دریافت زودهنگام و به‌موقع به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری است و اگر چنین مشکلاتی روی پرچم‌داران غول جست‌وجوی اینترنت همچنان ادامه داشته باشد، شاید این افراد به خرید پرچم‌داران شرکت‌های دیگر مثل سامسونگ روی آورند زیرا این برند کره‌ای اخیراً اعلام کرد تا چهار سال به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گوشی‌های پرچم‌دار خود منتشر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

برای دریافت اطلاعات به روز، اخبار، بینش یا تبلیغات در خبرنامه ما ثبت نام کنید.
تخفیف ویژه
تا 50% تخفیف فقط برای اعضای جدید این ماه
دیگر مقالات